Strona główna > Lifestyle > Gazetka promocyjna Żabka - szybkie zakupy w promocyjnych cenach

Żabka to niewielka sieć sklepów typu convenience (ang. wygoda). Powstała w 1998 roku i od kilkunastu lat obsługuje klientów. Placówki handlowe Żabki obsługują wszystkich mieszkańców małych i dużych miast. Są otwarte codziennie od 6.00 do 23.00, dzięki czemu w krótkim czasie zyskały ogromną popularność. Sieć handlowa Żabka zarządza sklepami FreshMarket. Sklepy te oferują najlepszej jakości produkty i marki. Sklepy Źabka znane są ze świetnych promocji i niskich cen. Często można znaleźć promocję, która oferuje rabat 2 za 1, co pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty pieniędzy. Artykuły spożywcze, owoce, warzywa i artykuły higieniczne to wszystko dostępne jest w placówkach handlowych. Każdego dnia tysiące osób zaopatruje się w świeże pieczywo z lokalnych piekarni. Żabka wychodzi poza ramy, aby zaspokoić wymagania klienta. Dba również o najmłodszych. Świeże i umyte owoce są teraz dostępne w sklepach już za 1 zł. Taka przekąska jest zdrowa i świetna dla dzieci. Sklepy Żabka oferują również program lojalnościowy, w którym klienci mogą otrzymać wyjątkowe i ciekawe nagrody. Warto zrobić sobie wycieczkę do Żabki po raz kolejny.

Gazetka promocyjna Żabka

Choć sklepy Żabka są zazwyczaj niewielkie, ich gazetki promocyjne obfitują w wiele promocji. Sprzedają artykuły spożywcze, przemysłowe, pieczywo i słodycze. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych i lubianych producentów z całego świata. Co tydzień Żabka wydaje gazetkę promocyjną. Sklepy dążą do obniżenia cen oferowanych produktów, ale także oferują wiele nowości i limitowanych edycji produktów. Sieć oferuje również świetne akcje promocyjne. Jedną z takich promocji są wielopaki. Jest to sztuka kupowania wielu sztuk za mniej. Zakup większej ilości tego samego produktu będzie kosztował mniej. Promocje te pojawiają się na bieżąco w gazetkach promocyjnych Żabki. Można w nich również znaleźć ciekawe przepisy na różne dania i napoje wykonane z produktów dostępnych w sklepie. Sieć dystrybuuje również niektóre leki, które nie wymagają recepty.

Gazetka Żabka to pozycja obowiązkowa! Zawiera wszystkie potrzebne informacje, w tym najnowsze oferty, nowości w sklepach oraz najlepsze okazje, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić.

Co 14 dni ukazuje się nowa gazetka promocyjna Żabka. Oferta jest ważna przez dwa tygodnie lub do wyczerpania zapasów.

Ulotka zawiera dobrze zaprezentowany, uporządkowany asortyment grup produktów. Wśród nich znajdują się popularne Wielopaki. Z rabatem dostępne są również ciepłe przekąski - idealne na śniadanie lub lunch z przyjaciółmi. Gazetka promocyjna Żabka oferuje limitowane rabaty i produkty sezonowe. Gazetki promocyjne Żabki znajdziesz na stronie https://blix.pl/sklep/zabka/

Sklep Żabka

Usługi dodatkowe Żabka

Klienci Żabki mogą również skorzystać z tzw. zielonego okienka, które oferuje szereg promocji. Klienci mogą za jego pomocą szybko i bez ponoszenia dodatkowych kosztów zapłacić za drobne rachunki. Od niedawna możliwy jest odbiór paczek za pośrednictwem Inpostu (paczkomaty). Jedną z największych zalet sklepów Żabka są godziny handlu oraz godziny otwarcia w święta.

Jako mini-market pierwszej potrzeby Żabka jest niezastąpiona. W Żabce można znaleźć wszystko, co potrzebne, czy to bułkę śniadaniową, czy hot-doga na szybkie śniadanie. Sklep oferuje również częste promocje i atrakcyjne ceny.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz