Strona główna > Lifestyle > Kiedy na Netflixie pojawi się sezon 4 "Stranger Things"? Co się stanie?

źródło: pinbook.pl

Czy sezon czwarty będzie ostatnim sezonem Stranger Things? Jakie są wskazówki, że obsada i załoga spadają? Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącej serii. Sezon trzeci "Stranger Things" spędził prawie rok na Netflixie, a fani teraz desperacko chcą wiedzieć, co się stało z Hopperem, czy Byers wyprowadzili się z Hawkins na dobre i co się dzieje w tym rosyjskim laboratorium. Pandemia koronawirusa mogła przerwać filmowanie w czwartym sezonie, ale to nie powstrzymało różnych obsad i członków załogi przed upuszczeniem wskazówek dotyczących nadchodzącej serii. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym sezonie, wszelkie wskazówki podane przez pisarzy show na Twitterze i co obsada powiedziała o czwartej serii...

*Ostrzeżenie: spoilery z przodu dla obcych rzeczy serii 1-3*

Czy na Netflixie pojawi się sezon 4 "Stranger Things"?

Netflix ogłosił w Walentynki 2020, że w czwartym sezonie trwa produkcja (z filmem, który potwierdził przetrwanie pewnej kluczowej postaci), jednak w marcu 2020 r. platforma streamingowa potwierdziła, że filmowanie na tej serii zostało odwołane z powodu pandemii koronaawirusa. Pod koniec maja, szef kaskaderski Hira Koda powiedział ComicBook.com, że zespół Stranger Things udało się sfilmować dwa odcinki czwartego sezonu przed pandemią wirusa koronawirusowego wyłączyć produkcję - więc seria czterech wyląduje na naszych ekranach ostatecznie, ale nie ma pojęcia, kiedy.

Kiedy na Netflixie pojawi się sezon 4 "Stranger Things"?

Pandemia COVID-19 spowodowała poważne opóźnienia w wielu popularnych programach, a Stranger Things nie jest tu wyjątkiem. W marcu, David Harbour (Hopper) powiedział podczas Instagram Q&A, że sezon cztery był "miał wyjść na początku przyszłego roku", jednak data wydania "prawdopodobnie zostanie zepchnięty z powrotem" w następstwie wirusa. Pod koniec maja, szef kaskaderów Stranger Things, Hiro Koda, zasugerował, że data premiery w czwartym sezonie może zostać zepchnięta z powrotem jeszcze bardziej ze względu na społeczne środki dystansujące, które mogą zostać wprowadzone w życie. "Odbyło się wiele dyskusji i będzie to naprawdę interesujące, ponieważ prezydent [Donald Trump] dał nam te wytyczne dla stanów, aby otworzyć się w etapach", powiedział ComicBook.com.

"Niektóre z tych faz pozwalają firmom otworzyć się i być jak 25% pracowników, a potem idzie do 40 procent lub cokolwiek, a potem jakby stamtąd rośnie", dodał. "Ale z nami, jako producentem filmowym, musimy być w 100 procentach."

Dodał, że wszyscy na planie będą musieli nosić maski i rękawiczki, ale aktorzy nie mogą na niektórych scenach. "Wszystkie wyczyny kaskaderskie, które wykonujemy, dotykają się fizycznie, bo walczymy, mamy do czynienia z obsadą, wkładamy je w uprzęże, druty i latamy nimi."

W związku z tym, że wytyczne dotyczące dystansu społecznego sprawiają, że jest mało prawdopodobne, aby przez cały sezon można było sfilmować cztery sceny, jest mało prawdopodobne, że wkrótce znów zobaczymy gang.

Czy sezon 4 będzie ostatnią serią Stranger Things?

Pokaz będzie prawdopodobnie trwał dłużej niż pierwotnie planowano w czterech sezonach. Producent Shawn Levy powiedział później, że entuzjazm Netflixu i jego gwiazdek dziecięcych mógł przekonać ich do kontynuowania programu jeszcze przez jeden sezon po nim. "Prawda jest taka, że na pewno jedziemy na cztery pory roku i jest możliwość piątej", powiedział Levy. "Poza tym, wydaje mi się to mało prawdopodobne." Z Dziwnych rzeczy jest jednym z najgorętszych właściwości, że Netflix ma w swoim oryginalnym arsenale i wojny strumieniowe zaczyna się rozgrzewać wraz z wejściem Apple TV, Disney+, HBO Max i NBC na rynku popytu, to czuje się, jakby szukali powodów, aby powiesić się na show tak długo, jak to możliwe - i trzymać armię fanów, które pochodzą z nim.

Mówiąc o Lotaryngii w lutym 2020 roku, gwiazda Noah Schnapp (aka Will Byers) powiedział, że jest "pewny", że po czwartej serii będzie kolejna.

"Nie wiem, czy mogę powiedzieć, ale z tego, co myślę... bo tak naprawdę nic mi nie powiedzieli", powiedział. "Ja też nie wiem, czego nie mogę powiedzieć. Jestem pewien, że będzie po tym kolejny. Nie mogę sobie wyobrazić, że to ostatni... Czuję, że dowiedzielibyśmy się, gdyby tak było. Nie chcę, żeby to się skończyło!"

Co się stanie w 4. sezonie Stranger Things?

Od tego, co robi teraz szef Hopper, do tego, jak dokładnie Rosjanie zatrzymali Demogorgona, Stranger Things trzy pozostawiły wiele pytań bez odpowiedzi. Jedenaście pytań, by być dokładnym, które zagłębiamy się tutaj bardziej szczegółowo.

Ale oprócz wiązania luźnych końców, czwarty bieg może otworzyć nowe możliwości dla pokazu: na przykład, aby dopasować się do szybko starzejącej się młodej obsady, czy Dziwne Rzeczy mogą być ustawione na cztery lata po trzecim sezonie?

W lutym 2020 roku Michael Ausiello z TVLine poinformował, że czwarty sezon może składać się z 9 odcinków, o jeden więcej niż pierwotnie planowano. Powiedział również, że "ulubiona postać może mieć historię swojego pochodzenia opowiedzianą w jednym (lub więcej) z tych dziewięciu odcinków".

Tym "ulubieńcem fanów" będzie prawdopodobnie Hopper, po tym jak David Harbour obiecał fanom Liverpool Comic Con w marcu "wielkie, wielkie odkrycie" na temat historii jego postaci w nadchodzącej serii.

Harbour dodał, że jego "ulubioną rzeczą" w Hopperze jest to, że fani jeszcze się o nim nie dowiedzą, ale ma to związek z trzema pudełkami znalezionymi przez jedenastu na strychu Hoppera, które są oznaczone jako "Tata", "Wietnam" i "Nowy Jork".

Co więcej, najwidoczniej nadchodzący serial będzie najstraszniejszy jak dotąd - według Keery'ego, który gra Steve'a Harringtona. Aktor powiedział Total Film: "Myślę, że w tym roku - i wiem, że mówię to co roku - ale na pewno będzie to o wiele straszniejsze niż w poprzednich latach, bo w zeszłym roku było całkiem ciemno".

Zostało to powtórzone przez szefa kaskaderów Stranger Things, Hiro Koda, który powiedział ComicBook.com, że czwarty sezon będzie "ciemniejszy". "Jest mnóstwo wielkich niespodzianek i wszyscy twoi ulubieńcy są w nim", powiedział. "To będzie takie dobre. To jest takie epickie." Jeśli chodzi o teorie dotyczące czwartego sezonu, nie wiemy zbyt wiele o pochodzeniu nowicjuszki Robin, więc może ona być dobrym zakładem. A może dowiemy się, jak były dziennikarz stał się prywatnym detektywem Murrayem Baumanem (Brett Gelman), który dziś jest bunkrowym, pijącym wódkę i rosyjskojęzycznym sługusem. Wydaje się to szczególnie prawdopodobne teraz, gdy Gelman został wciągnięty do seriali regularnie.

Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że historia przeniesie się poza jedno miasto, a współprowadzący pokaz Matt Duffer niedawno powiedział EW, że czwarty sezon może zobaczyć linie fabularne przenoszą się "do obszarów poza Hawkinsem". Według Deadline, Netflix przeniósł filmowanie z Atlanty do Nowego Meksyku, co sugeruje, że zmiana ustawienia może być na kartach.

Ross Duffer dodał około czwartego biegu: "Będzie się czuł zupełnie inaczej niż w tym sezonie. Ale sądzę, że tak będzie dobrze i to będzie ekscytujące."

Moglibyśmy więc zobaczyć więcej Rosji być może w czwartym sezonie, a dzieci Hawkinsa na drodze w innych rejonach Ameryki i świata. I oczywiście z biegiem czasu będą się starzeć, więc pisarze będą musieli wyjaśnić, co się wydarzyło w tych ostatnich latach, zanim wrzucą nas z powrotem do tego, co na pewno będzie kolejną tajemnicą o epickich rozmiarach.

Czy są jakieś herbatniki?

W maju pisarze "Dziwnych rzeczy" zamieścili serię tajemniczych tweetów w odpowiedzi na prośby fanów o spoilery.

Konto w Pokoju Pisarzy Dziwnych Rzeczy tweetowało emoji z ręką na ustach i kolejną z rumieniącą się twarzą.

Pisarze zaktualizowali również widzów na temat tego, czym jock-turned-Scoops-Ahoy-employee byłby do tej pory, pisząc: "Steve robi swoje, wiesz, pracuje z Robin i nie pije wystarczająco dużo wody, bo łatwo się rozprasza i zapomina gdzie postawił drinka."

Czy Hopper żyje? Kim jest "The American"?
Pod koniec trzeciego sezonu, szef Davida Harboura Hoppera został najwyraźniej zabity po tym, jak Joyce zniszczył klucz do "Upside Down", ale scena tytułowa nawiązująca do "The American" w rosyjskim więzieniu podtrzymywała nadzieję fanów.

14 lutego 2020 roku, po wielu spekulacjach, Netflix wypuścił na 4. sezon przyczepę "Stranger Things", która potwierdziła, że szef Hopper żyje, i to w obozie więziennym w Rosji.

Netflix ujawnił: "Jest uwięziony z dala od domu na zaśnieżonych nieużytkach Kamczatki, gdzie będzie musiał stawić czoła niebezpieczeństwom zarówno ludzkim... jak i innym. Tymczasem z powrotem w stanach zaczyna się pojawiać nowy horror, coś długo zakopanego, coś, co łączy wszystko..."

Jak długo on tam jest i co się dzieje, jeszcze nie wiadomo. Ale na razie tajemnica, czy Hopper jest martwy czy żywy, wydaje się być rozwiązana. Co więcej, w maju 2020 roku pojawiły się nagrania z Harbour drażniące nieco bardziej o tym, co nadchodzi dla bohatera w czwartym sezonie, sugerujące, że przeszłość jego Hoppera zostanie zgłębiona i że wyjdzie na jaw ogromny sekret - najwyraźniej taki, dla którego pewne wskazówki zostały już określone.

W nagraniu, które pochodzi z Liverpool Comic-Con na początku marca, Harbour powiedział: "Są te trzy rzeczy, które ustaliliśmy w tym sezonie, że jeśli nie zapłacimy, oznacza to, że są złymi pisarzami. A bracia Duffer są bardzo dobrymi pisarzami.

"Wiem konkretnie, że w czwartym sezonie damy ci wielkie, wielkie odkrycie o zapleczu Hoppera." Dodał: "Jestem tak podekscytowany ujawnieniem tego aspektu postaci. Jest to jedna z rzeczy, które znam od pierwszej klatki pierwszego ujęcia, a my jeszcze tego nie wyraziliśmy. I w końcu, zamierzamy wyrazić to w wielkim stylu. "To moja ulubiona rzecz, o której jeszcze o nim nie wiecie, ale ma to związek z tymi historiami o Nowym Jorku, Wietnamie i tacie. I bardzo się cieszę, że wiecie o tym więcej, a to ma związek z tym, co robi z jedenastką i Joyce'em i tym podobnym."

Cóż, jakbyśmy nie byli wystarczająco podekscytowani na czwarty sezon...

Komentarze (0)

Zostaw komentarz