Strona główna > Lifestyle > Zapach sukcesu ukryty we flakonie

Elegancki garnitur, trzydniowy zarost i zawadiacka fryzura nie są jedynymi sposobami wywierania dobrego wrażenia. Równie wiele może zdziałać odpowiednio dobrany, dopasowany zapach perfum. Sprawdź nasze typy zapachów i wybierz jeden z nich. Poczujesz się męsko i pewnie a koleżanki z pracy z pewnością zwrócą na Ciebie uwagę.

Uwodziciel - Hugo Boss, Bottled Sport - 100 ml – ok. 180 zł

Bazowe nuty zawarte w klasycznych perfumach Hugo Boss wzbogacono o dodatkową dawkę zmysłowości. Wersja „Sport” to odpowiedni wybór na wyjście na drinka z koleżanką z pracy i świętowanie sukcesów zawodowych (i nie tylko).

Przywódca - Roja Parfums, Vetiver Pour Homme- 50 ml – ok 1300 zł

Silnie skoncentrowana nuta vetiveru sprawia, że koło tego zapachu nikt nie przejdzie obojętnie. Przygotuj się na pytania o zapach, którego używasz i ze względu na moc, stosuj go oszczędnie. Jego trwałość i moc wynagrodzą Ci wysoką cenę.

Męskie perfumy

Samiec alfa - Tom Ford, Noir - 50 ml – 319 zł

Orientalny zapach dla pewnego siebie mężczyzny, który zna swoją wartość. Znawcy mówią, że zapach ten „odróżnia chłopców od mężczyzn”. To wybór na specjalne okazje.

Mistrz strategii - Thierry Mugler, A Men - 100 ml – 183 zł

Pierwsze nuty z wyraźnie wyczuwalną miętą na czele budzą zdziwienie, ale już po chwili z zaskoczenia pojawi się męski zapach z wyraźnymi drzewnymi akordami. To nuty przywodzące na myśl prostolinijność i siłę.

Siła młodości - Calvin Klein, Encounter - 100 ml – 199 zł

Po świeżym początku pojawiają się intrygujące nuty zapachowe koniaku i rumu wraz z nutami drzewnymi. To najlepszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi i zrobienie dobrego wrażenia.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz