Strona główna > Dzieci i rodzina > Przejażdżka po torze wyścigowym - doskonałe urozmaicenie konferencji

Przejażdżka po torze wyścigowym jest wspaniałym pomysłem na urozmaicenie konferencji. Pomoże zintegrować się jej uczestnikom i przeżyć wspaniałą przygodę. Nad ich bezpieczeństwem czuwają doświadczeni instruktorzy.

Jazda po torze wyścigowym – jakie ma zalety?

Jazda po torze wyścigowym to wspaniała zabawa, która umożliwia przeżycie wielu emocji. Jest ekscytującym wydarzeniem i może urozmaicić nawet najpoważniejszą, kilkudniową konferencję. Uczestnicy takich eventów wieczorami nie zawsze mają ochotę chodzić na bankiety i rozmawiać o tematach poruszanych w ciągu dnia na prelekcjach. Przejażdżka samochodem umożliwiającym osiągnięcie zaskakujących prędkości pozwoli im się odprężyć. Jest to także doskonała okazja do zacieśnienia więzi wśród osób, które do tej pory nie znały się zbyt dobrze.

Indywidualna przejażdżka lub wyścigi samochodowe

Po torze wyścigowym można jeździć zarówno indywidualnie jak też ścigać się z innymi (źródło: Go-racing). Indywidualna jazda pozwoli sprawdzić się w roli kierowcy auta rozwijającego ogromną prędkość. Z kolei wyścig z pozostałymi uczestnikami konferencji da szansę na wzajemne poznanie pod kątem rywalizacji. To ciekawe doświadczenie, które każdy kierowca Ferrari, Lamborghini lub Audi będzie wspominał nawet przez wiele lat. Fan motoryzacji usiądzie za kierownicą i sprawdzi, jakie to uczucie rozpędzić się do 100 km/h w 3,5 lub 3,8 sekundy. Poczuje moc adrenaliny i zapewne będzie chciał się podzielić tym z innymi osobami na konferencji, które spróbują tej atrakcji.

Bezpieczeństwo na torze wyścigowym

O bezpieczeństwo na torze wyścigowym dbają wykwalifikowania instruktorzy, którzy mają za sobą mnóstwo godzin przejechanych autami rozwijającymi ogromne prędkości. Przez cały czas czuwają nad uczestnikami eventów. Każdy z zasiadających za kierownicą przechodzi najpierw krótkie szkolenie zawierające elementy związane m.in. z bezpieczeństwem. Tory wyścigowe są dostępne w większych miastach Polski takich jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk. Z kolei te, na których jest możliwość zorganizowania wyścigów są zlokalizowane na terenie Kalisza, Radomia oraz Kielc. Cena tego typu atrakcji jest dostosowywana indywidualnie do rodzaju wydarzenia, któremu ma towarzyszyć i ilości osób biorących w nim udział.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz