Strona główna > Intymność > Intymność w związku na odległość - jak nasze produkty mogą wzmacniać relacje na dystans?

​Związek na odległość - jedna z tych relacji, która budzi najwięcej wątpliwości. Okazuje się, że każdy z nas ma potrzebę bliskości i obcowania z drugim człowiekiem, szczególnie jeśli łączy nas płomienne uczucie. Relacje na odległość nie są wyborem - często zmuszają nas do tego sytuacje. Delegacja biznesowa, praca w innym mieście lub kraju - wszystko to sprawia, że podtrzymanie uczucia i namiętności staje się wyjątkowym wyzwaniem. Jednak nasze produkty są w stanie pomóc takiej relacji przetrwać. W jaki sposób?

Zabawki erotyczne - seks na odległość jest możliwy!

Jedną z najtrudniejszych kwestii w związkach na odległość jest zachowanie namiętności. Każdy z nas ma fantazje seksualne i potrzeby erotyczne, które w związku powinny być zaspokojone. Niestety, stosunek seksualny wymaga fizycznej bliskości dwóch osób - z tym przekonaniem z pewnością zgodzi się każdy z nas. Okazuje się jednak, że dzięki naszym zabawkom erotycznym jest to możliwe! Wibratory i inne gadżety zostały zaprojektowane w ten sposób, by dawać seksualną rozkosz nawet w momencie, kiedy partner czy partnerka są nieobecni. Nie zapominajmy, że żyjemy w świecie technologii, a tzw. cyber seks stał się już prawdziwym standardem. Podczas wieczornej rozmowy z partnerem można więc zaproponować mu wyjątkową zabawę. Seks przez kamery, z wykorzystaniem wibratorów czy innych gadżetów egotycznych pomoże Wam się do siebie zbliżyć i odbudować namiętność w związku. Zadbajcie jedynie o nastrojową atmosferę i spokojne otoczenie. W ten sposób oboje będzie zadowoleni z wieczoru, spędzonego w ten sposób.

Bielizna erotyczna - zaskocz partnera pikantnym zdjęciem!

Kolejnym sposobem na to, by potrzymać namiętność i płomienne uczucie w związku na odległość, jest robienie sobie zaskakujących "niespodzianek". Z pewnością partner tęskni i chciałby zobaczyć, przytulić i ucałować drugą połówkę. Oczekiwanie na spotkanie może okazać się jeszcze przyjemniejsze, w momencie kiedy zaskoczysz swojego partnera bielizną erotyczną. Wybierz dla siebie idealny komplet, a następnie:

  • - wyślij partnerowi seksowne zdjęcie wraz z dwuznaczną wiadomością;
  • - zdecyduj się na nagranie filmiku, by Twój partner nie mógł się doczekać waszego spotkania;
  • - rozmawiaj z nim przez kamery ubrana jedynie w seksowną bielizne erotyczną.

Sama się przekonasz, jak takie drobiazgi mogą rozbudzić gorące uczucie. Mężczyźni zwykle są "wzrokowcami". Oznacza to, że to bodźce wzrokowe najskuteczniej oddziałują na ich mózgi i stymulują ich pożądanie i pobudzenie seksualne. Dzięki takim zdjęciom, filmikom czy rozmowom, Twój partner nie będzie mógł się doczekać spotkania. Z pewnością, Ty również będziesz wyjątkowo niecierpliwa!

Zestawy BDSM - zafunduj partnerowi prawdziwy pokaz

Ostatnim sposobem na podtrzymanie namiętności w związku jest skorzystanie z zestawu BDSM. Oczywiście, w danej chwili nie będziesz mogła "poddać" się partnerowi, jednak możesz zafundować mu prawdziwy, erotyczny pokaz. Kajdanki, pejcze, a także klamry rozbudzą wyobraźnię Twojej drugiej połówki, nawet jeśli będzie Cię na jedynie oglądała przez kamerę internetową. Ty zaś, poczujesz się pewna siebie i zwiększysz świadomość odnośnie własnej seskualności. W momencie spotkania, nic nie stoi na przeszkodzie, byście z takiego zestawu skorzystali wspólnie.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz