Strona główna > Intymność > Zdrowie i potencja - bo na to nie ma ceny…

O zdrowiu słusznie mówi się, że jest bezcenne. Tym bardziej, kiedy dodatkowo w grę wchodzi męska duma – wartość, którą trudno przeliczać w jakikolwiek sposób. Połączenie tych dwóch istotnych aspektów to trudny i delikatny temat, jakim jest potencja. Szczególnie, że statystyki nie napawają optymizmem – problemy z erekcją dotyczą ponad 1,5 miliona polskich mężczyzn.

Różne są przyczyny problemów z erekcją…

Wbrew obiegowej opinii nie jest to kwestia wieku, na co wskazują raporty, według których z problemem borykają się nawet młodzi mężczyźni przed 30-tką. Większość z nich niestety uważa temat potencji za tabu i nie omawia swoich dolegliwości ani z partnerką ani ze specjalistą – psychologiem, seksuologiem czy lekarzem. W tym miejscu warto znów powołać się na statystyki (PENTOR), które mówią o tym, że ok. 50% mężczyzn nie bardzo wie do kogo zgłosić się z tym problemem. Nic dziwnego, że tylko 1 na 3 panów trafia wreszcie do lekarza. Rezultaty takiej wizyty bywają różne, ponieważ bardzo różne są także przyczyny problemów z erekcją. Z jednej strony mamy tu do czynienia ze skomplikowanym mechanizmem i szeregiem reakcji zachodzących w organizmie mężczyzny. Nie bez powodu skuteczne suplementy zawierają wiele składników, które wpływają na hormony, działają ochronnie, stymulująco, ale i odprężająco. Jakby nie patrzeć udany seks zaczyna się w głowie i nie jest to nie zwykły frazes czy chwytliwe hasło. Wielu panów otwarcie mówi o tym, że stres, szybkie tempo życia, presja i wygórowane ambicje to główni wrogowie sukcesów w sypialni.

Wiedza i skuteczne środki

No cóż, można zatem powiedzieć, że dobre rady i równie dobry oraz bezpieczny preparat będą na wagę złota. Wiele cennych wskazówek, dotyczących szeroko rozumianych działań na rzecz lepszej potencji, można znaleźć na stronie producenta suplementów Permen. Są to np. informacje na temat diety, zalecanej aktywności fizycznej, a także wpływu jaki na erekcję mają czynniki takie jak stres, przepracowanie czy używki. Przede wszystkim jednak warto zapoznać się ze specyfiką poszczególnych preparatów, które są często zalecane jako wsparcie kompleksowej terapii w przypadku problemów z potencją. Nie da się ukryć, że w tym temacie mężczyźni raczej nie będą patrzeć na koszt, tylko na deklarowane i rzeczywiste efekty, zwłaszcza, jeśli problemy w sypialni trwają dłużej, powtarzają się, mają charakter przewlekły.

Liczą się trwałe efekty

Warto wiedzieć, że tzw. tabletki na potencję to nie tylko środki, które zażywa się doraźnie przed planowanym zbliżeniem. Zwłaszcza, że dla mężczyzn, którzy chcą prowadzić regularne życie erotyczne, celem jest uzyskanie poprawy ciągłej, w dłuższym okresie czasu. Zaleca się wówczas takie preparaty, które przyjmuje się systematycznie i nie trzeba pilnować zażycia tabletki np. godzinę przed stosunkiem. W przypadku takich rezultatów chyba żaden mężczyzna nie będzie się zastanawiał  czy warto zainwestować czas w poznanie skutecznych sposobów na udaną erekcje i zapłacić za suplement, który będzie działać również po zakończeniu kilkutygodniowej kuracji. Doskonałym przykładem jest np. Permen King - cena jest dla większość panów jak najbardziej do przyjęcia, ponieważ tak naprawdę liczą się efekty. Pamiętajmy bowiem o tym, że seks to także kwestia nastawienia i samopoczucia. Udane życie erotyczne poprawia nastrój i przywraca wiarę w siebie. Fakt, że nie trzeba pilnować z zegarkiem w ręku przyjęcia tabletki, sprzyja relaksowi i rozluźnieniu.

Naturalne pobudzenie – Permen King

Jeśli chodzi o Permen King cena jest również atrakcyjna z uwagi na skład tego suplementu. Przede wszystkim mamy tu silniejszą, podwójną dawkę L-argininy (w porównaniu ze standardowym preparatem Permen). Ta tajemnicza nazwa oznacza substancję, która jest nieodzowna w procesach syntezy tlenku azotu. Nie zagłębiając się w skomplikowane reakcje biochemiczne zachodzące w organizmie mężczyzny, wystarczy wiedzieć, że tlenek azotu stymuluje przepływ krwi… a erekcja to przecież efekt zwiększonego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi. Na tym nie kończy się lista dobroczynnych składników. Permen King zawiera również ceniony od wieków wyciąg z żeń-szenia, który stymuluje działanie męskich gruczołów i hormonów, ma wpływ zarówno na erekcję, jak i na libido. Kolejny skarb w tym suplemencie to buzdyganek, który dodaje sił w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego, a także pozytywnie wpływa na poziom testosteronu. Na zdrowie mężczyznom wyjdzie odpowiednia dawka żurawiny wielkoowocowej, znanej z dobroczynnego działania na układ moczowy (ochrona przed bakteriami, infekcjami pęcherza).

Kompleksowość i skuteczność działania suplementu wynika z tego, że ma wpływ na tak oczywiste obszary jak hormony czy dopływ krwi do prącia. Z kolei żeń-szeń czy owoc buzdyganka poprawiają samopoczucie i dają zastrzyk energii tak potrzebnej do życia – na co dzień i… co noc.

Jednocześnie nie należy zapominać tego, co bardzo ważne - otóż powyższe porady są jedynie sugestią i nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętajmy, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz