Strona główna > Lifestyle > 8 najlepszych stron internetowych, na których można znaleźć teksty piosenek (w 2020 r.)

Masz problemy z uchwyceniem linii swojego ulubionego artysty? A może przygotowujesz się do karaoke? Załatw sobie wiarygodne i dokładne teksty z internetu. Być może zastanawiasz się, skąd dokładnie możesz wziąć te teksty. Nie stresuj się zbytnio, ponieważ istnieje wiele stron internetowych, które oferują je online. Pytanie brzmi, skąd wiesz, gdzie szukać? Podczas gdy każda strona ma swoje unikalne cechy i funkcje, przeprowadziliśmy dogłębne i rozległe badania, aby przynieść Ci najlepsze strony z tekstami piosenek tam.

1. Teksty.Pinbook.pl
Strona jest najbardziej rozbudowaną bazą danych z tekstami. Teksty.pinbook jest znaną platformą do tekstów piosenek. Platforma ta szczyci się czystą, minimalistyczną konstrukcją, która sprawia, że czytanie tekstów piosenek jest stosunkowo łatwe. Poza tym, strona dostarcza również dodatkowych informacji, takich jak nadchodzące gorące wydania, teksty gwiazd i aktualne top hity. Strona pozwala również użytkownikom na dzielenie się ulubionymi utworami z przyjaciółmi za pomocą funkcji społecznościowego udostępniania.

2. Teksty AZ

Innym fantastycznym miejscem, gdzie można uzyskać teksty ulubionych piosenek jest AZ Lyrics. Na tej stronie internetowej znajduje się baza danych zawierająca ponad 300.000 tekstów piosenek z ponad 7.000 artystów. Strona szczyci się niesamowitym interfejsem, który sprawia, że wyszukiwanie słów piosenek błyskawica szybkie. Teksty piosenek na tej platformie są ułożone w porządku alfabetycznym według nazwisk artystów. Wyszukiwarka zawiera teksty piosenek, które są posortowane według dyskografii, albumu, wideo, zdjęć i koncertów.

3. Lyrics.com

Lyrics.com szczyci się obszerną biblioteką tekstów piosenek prezentowanych w czystej i przejrzystej formie. Na szczycie tekstów, platforma dostarcza również informacje takie jak top hity, nowe wydawnictwa i najpopularniejsze piosenki danej chwili. Posiada solidny pasek wyszukiwania, który pozwala użytkownikom na wyszukiwanie ulubionych tekstów piosenek według słów piosenek, melodii i artystów. Strona oferuje nie tylko teksty piosenek w formacie tekstowym, ale również w formie wideo. Posiada również sekcję dedykacyjną, gdzie można dzielić się piosenkami z przyjaciółmi.

4. LyricsMode.com

Dzięki prostej szacie graficznej i stronie głównej zawierającej nowo dodane piosenki, LyricsMode.com jest doskonałą stroną dla tych, którzy szukają słów piosenek. Strona zawiera obszerną kolekcję tekstów piosenek, łatwe do zarządzania reklamy oraz funkcję, która pozwala na umieszczanie tekstów za pomocą widgetu flash. Na stronie znajduje się ponad 70 000 tekstów piosenek od 20 artystów.

5. Letsingit.com

Letsingit to kolejna fantastyczna społeczność muzyczna, gdzie można uzyskać teksty do wszystkich rodzajów muzyki. Na platformie znajdują się dodatkowe informacje, takie jak listy utworów z albumów, biografie, zdjęcia, wiadomości o artystach i między innymi. Obecność paska wyszukiwania na górze strony głównej oznacza, że możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do tekstów piosenek, wpisując tylko ich nazwę. Jedną z cech, które wyróżniają tę stronę jest fakt, że obok słów piosenek znajduje się wideo osadzone w serwisie YouTube.

6. Genius.com

Twierdząc, że posiada najbardziej obszerną kolekcję tekstów piosenek, Genius.com jest stroną z tekstami pochodzącymi z tłumu, która oferuje mnóstwo rzeczy związanych z muzyką. Oprócz tekstów piosenek, strona ta zawiera wiadomości związane z muzyką, wydania muzyczne i dogłębne informacje o albumach i artystach. Na każdej stronie tekstowej znajdują się teksty piosenek, ich podgląd, album, z którego pochodzą, oraz wykonawca.

7. Musixmatch

Musixmatch to kolejna niesamowita strona, na której można znaleźć teksty piosenek według tytułu, wykonawcy lub słów. Na tej stronie internetowej znajduje się również strona z najlepszymi tekstami piosenek, która podkreśla najbardziej poszukiwane piosenki na tej stronie. Strona zawiera również sekcję dla nowo dodanych tekstów piosenek oraz listę gatunków. Obsługuje ona również osadzanie i udostępnianie tekstów piosenek.

8. LyricsPlanet.com

Założona w 2000 roku LyricsPlanet zdołała zebrać tysiące tekstów, w tym klasykę. Na stronie głównej znajdują się również najlepsze utwory oraz przydatne informacje, takie jak albumy, listy utworów i wiele innych. Biało-czarna czcionka i czarne tło sprawiają, że strona ta jest najlepiej czytana nawet w nocy, gdy światła są zgaszone. Ich ogromna baza danych gwarantuje, że nie zawiedziesz się, gdy będziesz szukał słów swojej ulubionej piosenki.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz