Strona główna > Seks > Lalki erotyczne: gadżet często spełniający rolę prezentu

Lalka erotyczna to specjalnie zaprojektowana zabawka, która pozwala na zaspokojenie przyjemności seksualnych, tak w przypadku mężczyzn, jak i kobiet.

Lalki erotyczne: jak wybrać odpowiedni gadżet erotyczny?

Lalki erotyczne to zabawki naśladujące ludzkie ciało, ze szczególnym uwzględnieniem ujścia pochwy, odbytu i jamy ustnej (lub członka, jeśli lalka jest „męska”). Produkty są wykonane w skali 1:1 w stosunku do ludzkiego wzrostu. Z reguły lalki zaczynają się od 150 cm, chociaż istnieją modele o małych rozmiarach, których wysokość wynosi około 50 cm. Za pomocą intymnych lalek możesz nie tylko dobrze się bawić, ale także zagłębić się w swoje uczucia, zrozumieć, jakie pozycje lubisz, a jakie nie.

Najpopularniejsze lalki erotyczne są przeznaczone dla mężczyzn. Zwykle te lalki mają trzy otwory - pochwę, odbyt, usta. Lalki są zwykle nadmuchiwane, ale na rynku znajdziemy też bardziej zaawansowane modele, które nie wymagają nadmuchiwania. Takie lalki są zazwyczaj bardziej realistyczne. Wykonane są z materiałów, które przypominają prawdziwą skórę, czasem mają „szkielet”, mogą zmienić pozę lub są wyposażone w wibratory. Waga takich lalek jest znacznie większa niż zwykłych nadmuchiwanych. Takie lalki są znacznie bardziej realistyczne i droższe.

Nadmuchiwane lalki erotyczne to najprostsze zabawki. Są nadmuchiwane, mają słabo wydrukowaną twarz i w niewielkim stopniu przypominają prawdziwe kobiety. Jednak takie gadżety będą niedrogie. Realistyczne lalki erotyczne mają starannie wykonane twarze, brwi, rzęsy, pieprzyki, które wyglądają bardzo naturalnie. W dotyku takie lalki są również prawie jak prawdziwe kobiety. Ich ręce i nogi są zginane.

Lalki erotyczne BBW to specyficzne modele, które przypadną do gustu miłośnikom krągłych kobiet. Te lalki mają duże piersi i brzuch, a ich twarze mają zazwyczaj azjatyckie rysy. Kopie modelek i gwiazd porno to rozrywka dla estetów o określonych preferencjach dotyczących znanych osób. Jeśli lubisz top modelkę o ciemnym kolorze skóry lub gwiazdę filmów dla dorosłych, możesz kupić jej fałszywą kopię. Istnieją też męskie lalki erotyczne to zabawki naśladujące ciało mężczyzny z językiem i fallusem. Są odpowiednie zarówno dla homoseksualnych mężczyzn, jak i kobiet.

Lalka erotyczna na prezent

Lalki erotyczne są częstym prezentem na wieczorki kawalerskie czy panieńskie. W takim przypadku zwykle traktuje się je jako prezent mający wzbudzić wesołość u obdarowanego, a nie jako realny gadżet erotyczny. Jeśli taki jest cel zakupu lalki, to najlepszym wyborem będzie najtańsza lalka nadmuchiwana. Jeżeli jednak lalka ma służyć danej osobie do realizacji fantazji seksualnych, to warto pochylić się nad droższymi modelami i starannie podejść do jej zakupu.

Zastanów się, jak ważny jest dla danej osoby wygląd. Dla niektórych wystarczy, że lalka ma niezbędne otwory, a reszta nie ma znaczenia, dla innych ważna jest jakość twarzy, materiału i innych szczegółów. Zawsze lepiej kupić lalkę, z której można wyjąć genitalia i je osobno umyć. Optymalnym wyborem są modele ze wstawionymi genitaliami (zamiast prostych otworów znajdują się tam masturbatory). Jeśli twój intymny prezent dotyczy osoby, którą dobrze znasz – małżonek, chłopak, przyjaciel i wiesz, jakie są jego fantazje seksualne, to możesz rozważyć kupno niestandardowych lalek. Na przykład lalki trans są odpowiednie dla osób, które fantazjują o seksie z osobą tej samej płci, ale nie mają odwagi wprowadzić swoich fantazji w życie. To też doskonała opcja dla par chcących poczuć atmosferę trójkąta.

Kolejnym ważnym kryterium wyboru jest materiał. Nadmuchiwane lalki będą najtańsze. Silikon lub lateks – pozwalają na odwzorowanie skóry prawdziwej kobiety, mają realistyczny wygląd, materiał szybko nagrzewa się do temperatury ludzkiego ciała. Ich intymne otwory są z reguły wyposażone we wstawki-masturbatory. Realistyczne lalki wykonane z cyber skóry to najbardziej realistyczny model. Wykonane z nich lalki są nie tylko wizualnie praktycznie nie do odróżnienia od żywych dziewcząt, ale także odczuwasz podobne doznania podczas seksu.

Możesz kupić lalkę erotyczną w sklepie erotycznym lub w wyspecjalizowanych sklepach sprzedających lalki erotyczne. Osobiście polecam zapoznać się z ofertą na https://eroprezent.pl/lalki. Zwykłe modele z reguły można łatwo znaleźć w każdym sklepie z artykułami intymnymi, ale ekskluzywne modele są robione na zamówienie. Cena lalki erotycznej będzie zależała od kilku czynników: materiału, z którego jest wykonana, stopnia realizmu, liczby funkcji (wibracje, możliwość zginania stawów itp.), Obecności wkładek do masturbatora, producent – te czynniki też wpływają na cenę.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz