Strona główna > Rozrywka > "Królowe życia" żegnają się z kolejną gwiazdą. "Czas na nową."

Królowe życia emitowane są na antenie TTV. W krótkim czasie przykuł uwagę widzów. Na ekranie pojawiają się ludzie, którzy przejęli kontrolę nad swoim losem i prowadzą luksusowy tryb życia. Widzowie mogą zobaczyć ich życie prywatne, miłosne, a nawet porażki. 

Tytuł programu,  był przepustką do dużej rozpoznawalności. Dagmara Kazimierska jest gwiazdą tego show. Niedawno ogłosiła, że wyprowadzi się z Polski. Fani obawiali się jej odejścia z serialu. Jej odejście ogłosiła nowa postać. Jest nią pani. "Królowe życia", to program, który z każdym sezonem przyciąga więcej widzów, znany jest pod nazwą "Królowe życia". Damara Kazimierska jest najjaśniejszą gwiazdą w show TTV. Jest częścią show od początku jego istnienia. Wielu widzów darzy sympatią Gabriela Sewryna (para gejów) i Rafała Grabiasia (para lesbijek), którzy nadal są bardzo znani i łatwo rozpoznawalni. Jak widać, kolejna "królowa" postanowiła odejść z programu.

Sylwia Peretti odeszła z "Królowych życia". Dlaczego?

Sylwia Peretti dołączyła do "królowych" w dziewiątym sezonie. Peretti ma ponad 185 tysięcy followersów na Instagramie, mimo że nie zdobyła takiej popularności jak Dagmara Kazimierska. To właśnie na tej platformie Peretti ogłosiła swoje odejście z "Królowych życia". Napisała, że "coś się kończy, a coś zaczyna". Choć nie zdradziła powodów, możemy wywnioskować, że Peretti po prostu chciała rozpocząć nowe projekty i odchodzi z serialu, by mieć więcej czasu. Peretti dziękuje ekipie produkcyjnej stacji i życzy powodzenia wszystkim pozostałym uczestnikom.

"Coś się kończy, pewne rzeczy się zaczynają... Drodzy wszyscy, zdecydowałem, że nie będę kontynuował mojego udziału w Queens of Life. To była niesamowita przygoda, ale teraz nadszedł czas na nową" - napisała. 

Czytaj więcej o: Królowie życia

Sylwia Peretti była uczestniczką serialu TTV "Królowa życia". Choć show wypromowało wiele gwiazd, najbardziej znana jest Dagmara Kaźmierska. Sylwia Peretti dołączyła do "Królowych życia", ale nie została z programem zbyt długo. W poście na swoim Instagramie poinformowała, że zrezygnowała z udziału w show.

Dodała:

"Chciałabym podziękować Piotrowi Wasińskiemu, producentowi w TTV, oraz ekipie za ten wspaniały czas, który zawsze będę cenić." Wszystkim uczestnikom życzę wszystkiego najlepszego i najwyższych ocen - dodała celebrytka.

Wielu fanów ucieszyło się z tego wpisu i zostawiło komentarze. "Świetna decyzja", "Postąpiłaś słusznie", "To oczywiste, że nie ma powodu, by oglądać kolejny sezon", "Bez ciebie 'Queens of Life' nie będzie takie samo", "Rozumiem twoją decyzję" napisali. Sylvia Peretti nie zdradziła jeszcze swoich planów na przyszłość. Być może zobaczymy Sylvię Peretti w innym programie telewizyjnym, kto wie? 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz