Strona główna > Rozrywka > Bezramkowe telewizory - czyli nowoczesność w Twoim domu

Najpopularniejszy styl aranżacji wnętrz to oczywiście obecnie styl nowoczesny - gustuje w takich tworzywach jak stal czy szkło, a najlepiej współgra z wysokiej klasy elektroniką, dlatego niemal każdy pragnie teraz możliwie jak najbardziej nowoczesnego sprzętu w swoim domu. Stawiając na nowoczesny RTV, warto zastanowić się nie tylko nad właściwymi parametrami, lecz również nad stosownym wyglądem - bezramkowe telewizory z pewnością się sprawdzą, ponieważ zapewniają nie tylko perfekcyjną jakość użytkowania, ale i wyglądają niezwykle innowacyjnie. Co warto o nich wiedzieć? Jakie modele są najbardziej godne uwagi?

Telewizory na miarę przyszłości

We współczesnych sklepach z elektroniką można obecnie natrafić na taki ogrom przeróżnych produktów, że ciężko jest zdecydować się akurat na jeden, konkretny model. Porównujemy ze sobą przeróżne parametry, zastanawiamy się co będzie najlepiej wyglądać w salonie i co gdzie można postawić. Zwracamy również uwagę na design, który powinien być możliwie jak najbardziej nowoczesny. Telewizory bezramkowe to przyszłość - niebawem będą zapewne w każdym domu. Kluczem do sukcesu jest brak ramki okalającej obraz, albo zastosowanie tak cienkiej, iż jest naprawdę słabo widoczna.

Sprawdź promocyjną ofertę telewizorów w Partner AGD RTV >>

Dla oglądających jest to olbrzymi plus - odbiór staje się niesamowicie rzeczywisty (zwłaszcza przy dużych ekranach). Bezramkowa konstrukcja sprawia, że obraz wypełnia ściśle ekran, podnosząc jakość oglądania. Gdy jest wyłączony, telewizor wygląda niemal jak lustro - jest ultranowoczesny. Pasuje zwłaszcza do wystroju pełnego stali i szkła, czyli takiego, jakie jest spotykane we współczesnych wnętrzach. 

Telewizor SAMSUNG UE65MU7002T

Doskonałym przedstawicielem grupy bezramkowych telewizorów jest model UE65MU7002T od firmy Samsung. Telewizor przeznaczony jest do postawienia - trzy jego krawędzie są pozbawione ramki, a czwarta jest połączona z podstawką. Wygląda to niesamowicie, jak gdyby był bardzo lekki. Design jest tym nowocześniejszy, że Moduł One Connect pozwala ukryć nieestetyczne kable i przy pomocy jednego urządzenia podpiąć wszystko do telewizora. Odznacza się jednak również wieloma innymi zaletami, w tym:

- niezwykle naturalnymi kolorami, dzięki systemowi Dynamic Crystal Colour
- wysoką rozdzielczością UHD 4K
- możliwością sterowania za pomocą telefonu
- zwiększaniem jakości obrazów o niższej rozdzielczości, dzięki systemowi UHD Remastering
- głębią obrazu, zapewnioną dzięki funkcji Contrast Enhancer.

Telewizor SUHD SAMSUNG UE65KS9000L

Podobnie jak poprzednik, prezentowany telewizor wyprodukowany został przez markę Samsung i podobnie jak poprzednika można go dostać w sklepie Saturn. Te dwa produkty łączy jeszcze jedno - bezramkowa konstrukcja. W związku z tym model UE65KS9000L wygląda jak gdyby był zawieszony w powietrzu. W tym przypadku wrażenie jest jeszcze wyraźniejsze, ponieważ ekran jest nieco zakrzywiony, a nóżka wysunięta do tyłu. Dla telewizora to tylko lepiej - dla osób, które oglądają w nim filmy i seriale również.

Specjalnie oferty na sprzęt elektroniczny znajdziesz również w gazetce promocyjnej Media Markt >>

Człowiek ma wrażenie, jak gdyby ekran go otaczał - a to zwiększa doznania w trakcie seansu. Inne, istotne jego zalety to również funkcja Panel Quantum Dot, zapewniająca pełną gamę naturalnych kolorów, świetna jasność i kontrakt dzięki funkcji HDR1000, a także możliwość oglądania wszystkiego w rozdzielczości 4K Ultra HD. Oczywiście, produkt należy do inteligentnej elektroniki (to tak zwany Smart TV).

Bezramkowe TV - podsumowanie 

Rzecz jasna, bezramkowe telewizory można znaleźć również u innych producentów - świetne produkuje na przykład Sony, LG czy Xiaomi. Najwyraźniej trend ten będzie się utrzymywał, ponieważ twórcy trafili w samo sedno, odkrywając potrzeby klientów. Także w przypadku smartfonów coraz częściej powstają te pozbawione ramki przy ekranie. Warto zatem podążyć za trendem, zakupując model takiego nowoczesnego telewizora dla siebie i swojego domu. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz