Strona główna > Seks > Kiedy w sypialni wieje chłodem...

Mamy kilka praktycznych porad wpływających pozytywnie na samopoczucie. Warto otaczać się kolorami nie tylko w domu i w pracy, ale także na talerzu. Sałatka warzywna lub owocowa dostarczy Ci niezbędną dawkę witamin. Na deser zjedz kawałek czekolady, żeby podnieść w mózgu poziom serotoniny, odpowiedzialnej za poprawę samopoczucia.

Jedno z badań wykazało, że nawet sam smak, zapach czy konsystencja czekolady wywołują u ludzi uczucie szczęścia. Odsłaniaj okna, żeby wpuścić do pomieszczenia jak najwięcej światła. Żarówki z większą mocą zrekompensują niedobór słońca wieczorową porą. Żeby podziałać na zmysł słuchu, zadbaj o energetyczne piosenki, które porwą Cię do tańca w przerwach między codziennymi czynnościami. Wbrew szarudze, która wkrada się do mieszkań przez zachlapane od deszczu okna, rozbudź w swoim sercu wiosnę.

Na przekór jesieni

Poświęć jeden wieczór na zastanowieniu się nad swoim życiem. Nie możesz żyć w stresie od weekendu do weekendu. Zastanów się, czy odpowiada Ci miejsce i otoczenie, w którym spędzasz każdy dzień. Zrezygnuj ze wszystkiego, co jest toksyczne: ludzi, nałogów, niezdrowej diety. Staraj się przebywać w towarzystwie optymistycznych znajomych, którzy żyją swoją pasją i zarażają pozytywną energią. Narzekające jednostki sprawiają, że wycofujesz się z realizacji swoich marzeń. Nie powinnaś bać się nowych wyzwań, chociaż tych najmniejszych. Nigdy nie wspięłaś się na ściankę wspinaczkową? Nie ścigałaś się na torze gokartowym? Najwyższa pora spróbować swoich sił, będzie co opowiadać przyjaciołom! Samodoskonalenie przynosi same pozytywne efekty: sprawia, że stajesz się bardziej wytrwała w swoich postanowieniach i otwierasz się na to, co przyniesie los.

Brak ochoty na seks

Łóżko nie tylko do spania

Po kilku godzinach w pracy, niedojedzonym obiedzie i przesuniętym spotkaniu z koleżanką przychodzi czas na chwilę wytchnienia u boku drugiej połówki. Tylko od Was zależy,w jakiej atmosferze ją spędzicie. Możesz odwrócić się plecami do ukochanego i spróbować zasnąć, tęsknią za chwilami uniesienia sprzed kilku tygodni. Pamiętasz, że kwadrans przed zaśnięciem, tuż przed orgazmem, powodował, iż wszystkie problemy i troski dnia codziennego znikały. Po wszystkim mogłaś spokojnie zasnąć i rano obudzić się w dobrym nastroju.

Jeśli teraz Ci tego brakuje, bo ochota na seks gdzieś zniknęła, to uzupełnij swój jadłospis o suplement diety, który wyostrzy wszystkie zmysły. Elektryzujący dotyk partnera, pożądanie, doznania,o których wcześniej mogłaś tylko pomarzyć, są na wyciągnięcie ręki. Z pomocą przychodzą w pełni naturalne preparaty pozbawione konserwantów, których receptura oparta jest na mieszance ziołowej. Zawierają on naturalne substancje, takie jak korzeń maca, ziele Damiana,  żeń-szeń i palma sabalowa, usprawniające obieg krwi. Preparaty mają na celu poprawę jakości i stosunku, co umożliwia seksualne maratony oraz osiągnięcie maksymalnej przyjemności z każdego zbliżenia. Wiele par wybrało suplement diety Erotine i czerpie radość z łóżkowych igraszek.

Dla niej i dla niego

Częste kochanie się to nie tylko źródło nieustannej błogości oraz satysfakcji, ma również niezaprzeczalne korzyści dla zdrowia: jest najlepszym treningiem i antydepresantem, bowiem poprawia odporność organizmu, stymuluje działanie umysłu i wyobraźni, co pomaga osiągnąć sukces prywatny i zawodowy. Jeśli Twój partner również ma problemy ze spadkiem libido, producenci suplementów diety oferują specjalne preparaty dla mężczyzn, które usprawniają obieg krwi. Najwyższa pora uświadomić sobie problem i jak najszybciej zacząć ratować związek. Przekonajcie się, że chcieć to móc!

Źródło:lifestyle.newseria.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz