Strona główna > Lifestyle > System XTRF

System XTRF

Prowadzenie biura tłumaczeń wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami, co bez wątpienia nie będzie prostym zadaniem, szczególnie gdy projektów do realizacji jest bardzo wiele. W takiej sytuacji możliwe, że pomocnym okazać się może system taki jak XTRF, który pozwala na sprawne, wygodne zarządzanie biurem tłumaczeń. Wszelkie systemy sprzedażowe w ostatnich latach cieszą się coraz większym zainteresowaniem i są rzeczywiście chętnie wykorzystywane. Zobacz więcej na: midimania.pl

W związku z tym jeśli chodzi o prowadzenie działalności tłumaczeniowej takim przykładem systemu jest właśnie XTRF. To rozwiązanie, które zostało przygotowane na zamówienie biura tłumaczeń Lido-Lang z Krakowa już w roku 2004, jednak prawdziwy rozwój ten system ma po roku 2010, gdy przestał być związany wyłącznie z tym biurem tłumaczeń i zaczęto go wykorzystywać w innych biurach. W tym też roku powstała odrębna spółka, która zaczęła tym system zarządzać, odłączyła się od biura Lido-Lang i zaczęła sprzedawać program również do innych biur tłumaczeń w naszym kraju. Tak rozpoczął się marsz zmierzający do szybkiego rozwoju tego innowacyjnego systemu.

Wielkie możliwości, wiele modułów

Producenci XTRF przygotowali obecnie świetny system o wielu możliwościach technicznych, które każde biuro może dopasować do swoich indywidualnych oczekiwań. To co wydaje się jednak najważniejsze to fakt, że system XTRF jest niezwykle intuicyjny w trakcie wykorzystywania i łatwo będzie go dopasować do swoich zindywidualizowanych oczekiwań. W ten prosty sposób każdy może sięgnąć dokładnie po te opcje, które dla niego będą najważniejsze i które będzie chciał wykorzystywać. To nie tylko wygoda, ale również praktyczna opcja, która sprawia, że ten system można wykorzystać tak, by firma rzeczywiście jak najwięcej mogła na tym zyskać.

biuro tłumaczeń

Co daje nam XTRF?

To przede wszystkim zarządzanie sprzedażą usług związanych z tłumaczeniami. Dlatego dzięki temu systemowi wszystkie projekty jakie biura tłumaczeń będą miały do realizowania mogą być sprawniej przygotowywane i wykonywane. To ważna kwestia, co do której chyba nikt nie ma wątpliwości, w końcu biur tłumaczeń, jeśli chce pracować sprawnie musi być przygotowane na sprawny podział zleceń i prac dla wszystkich pod wykonawców. Dodatkowo system pozwala na sprawne zarządzanie całą dokumentacją, co również ma znaczenie. Firma tłumaczeniowa będzie bowiem generować pokaźną ilość dokumentów i będzie trzeba umieć sobie z tym jakoś radzić. Dlatego dobrze skonstruowany system powinien dać nam okazję do tego, by sprawnie wystawiać faktury oraz nimi zarządzać między innymi w zakresie tego jakie z nich są opłacone, a co do których płatność nie była jeszcze realizowana. Wszystkie te kwestie mają istotne znaczenie i powinny być brane pod uwagę.

Biuro tłumaczeń a prywatność

Nie można zapominać, że biuro tłumaczeń ma często do czynienia z dokumentami, co do których inni dostępu mieć nie powinni. Dlatego w tej sytuacji oczywiście ważne będzie zgromadzenie rozwiązań zabezpieczających dane. Tak jest w systemie XTRF, który posiada specjalne moduły szyfrujące dane i chroniące przed innymi osobami.

Więcej informacji znajdziesz na: mobileregs.com

Komentarze (0)

Zostaw komentarz