Strona główna > Rozrywka > Mikołajki dla dzieci - jak je zorganizować?

Nie wiesz, gdzie zorganizować Mikołajki dla dzieci w Białymstoku? Centrum Zabaw Fabryka Misia przy ul. Zwycięstwa przygotowało bardzo ciekawą ofertę na choinkową zabawę dla najmłodszych. Zobacz, jakie atrakcje przewidział na ten dzień zaprzyjaźniony Święty Mikołaj.

Zabawa mikołajkowa dla najmłodszych

Rodzice lub opiekunowie grup, którzy wciąż wahają się, gdzie zorganizować Mikołajki dla dzieci w Białymstoku, powinni odwiedzić Fabrykę Misia. Jest to ogromne i nowoczesne centrum zabaw, w którym na dzieci czeka mnóstwo atrakcji. Z okazji Mikołajek Fabryka Misia organizuje specjalne zabawy choinkowe https://fabrykamisia.pl/choinka, podczas których dzieci mogą poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zabawa odbywa się w specjalnie przystrojonej sali, gdzie skrzą się bombki, świąteczne girlandy i oczywiście przystrojone choinki. Wszędzie roznosi się zapach aromatycznego piernika. Dla dzieci przygotowano też świąteczny domek, w którym Mikołaj rozdaje prezenty każdemu dziecku. Cała zabawa trwa 3 godziny, podczas której zarówno maluchy, jak i ich rodzice będą cieszyć się świątecznym nastrojem. To znakomita okazja do wspólnego spędzenia czasu w niecodziennych okolicznościach.

Mikołajki - urocza i wielowiekowa tradycja

Już od średniowiecza każdego 6 grudnia obchodzony jest w Polsce dzień imienin Mikołaja. Od początku ta tradycja wiązała się z prezentami, które najmłodszym przynosił św. Mikołaj, niegdyś utożsamiany z postacią biskupią ubraną w czerwoną szatę. Atrybutem była też siwa broda i pastorał (długa, ozdobna laska o ślimakowatym zakończeniu). Obecnie w Polsce Mikołajki to dzień, w którym rodzice obdarowują dzieci małymi podarkami, a przede wszystkim słodkościami. Żywa jest także tradycja szkolna, podczas której uczniowie losują imiona i nawzajem wręczają sobie drobne upominki.

Fabryka Misia – wyjątkowe centrum zabaw

Centrum Zabaw Fabryka Misia to miejsce, które zachwyca ilością urozmaiceń dla najmłodszych. Mikołajki dla dzieci w Białymstoku to tylko jedna z wielu atrakcji. W centrum jest wiele sal wypełnionych zabawkami, zjeżdżalniami, karuzelami czy basenami z piłeczkami. Główną „gwiazdą” centrum jest ogromny pluszowy miś, do którego można się przytulić, a także zabawa polegająca na samodzielnym wykonywaniu pluszaków przez dzieci.

Poza zabawą choinkową na Mikołajki warto wybrać to miejsce jako regularny cel weekendowych wypadów z całą rodziną. Dzieciaki mogą godzinami spędzać czas na karuzelach i dmuchanych zjeżdżalniach. Czeka na nie także interaktywna podłoga, tablice do pisania, półki wypełnione markowymi zabawkami czy kolorowy tor przeszkód. Fabryka Misia organizuje także na stałe różnorodne warsztaty kreatywne dla dzieci oraz zabawy edukacyjne. To m.in. eko fabryka kosmetyków, warsztaty plastyczne, tworzenie lasu w słoiku czy miś i fabryka czekolady.

Artykuł sponsorowany

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz