Strona główna > Seks > Marzysz o dłuższym stosunku? Wypróbuj sprawdzone sposoby!

Przeciętny stosunek seksualny trwa zazwyczaj od 5 do 10 minut. Zdarza się jednak, że czas ten zostaje znacznie skrócony, chociażby z uwagi na problem przedwczesnego wytrysku, z którym boryka się znaczna część mężczyzn. Co jednak zrobić w przypadku, gdy zależy nam na dłuższym akcie miłosnym? Warto wypróbować kilka sposobów, aby osiągnąć obopólną satysfakcję z seksu.

Naturalne sposoby na dłuższy seks

Częste przerwy bez pieszczot nie wpływają dobrze na wydłużenie stosunku. Skumulowane napięcie seksualne sprawia, że znacznie szybciej dochodzi do wytrysku, wrażliwszy może być wówczas także żołądź penisa. Regularny seks to najlepsza recepta. Im częściej się kochacie, tym Wasze zbliżenia trwają dłużej. To także doskonała okazja do eksperymentów. Niektóre pozycje seksualne pozwalają bowiem na głębszą penetrację, która intensyfikuje doznania. Czasami dobrze jest ją na chwilę zmniejszyć, aby opóźnić ejakulację. W tym celu warto wypróbować także inne pozycje. Ich częsta zmiana pozwoli na dłuższą przyjemność, a tej przecież nigdy za wiele. Jeżeli dodacie do tego kilkunastominutową grę wstępną, to całość może trwać nawet 30-40 minut

Środki na wydłużenie stosunku

Jeżeli naturalne sposoby zawodzą bądź poszukujecie alternatywy, to dobrze wypróbować specjalne środki, których celem jest opóźnienie wytrysku. Znaleźć można je głównie w sklepach z asortymentem erotycznym, Stworzone zostały głównie z myślą o mężczyznach, gdyż mają powodować opóźnienie wytrysku. Większość z nich posiada formę żelu bądź kremu, który nanosi się na członka. Odczuwać można przy tym lekkie mrowienie, gdyż nierzadko mają działanie chłodzące. Dostępne są również jednorazowe chusteczki na przedłużenie stosunku. Na jakiej zasadzie działają tego typu preparaty? Zapewniają miejscowe znieczulenie, nie oznacza to jednak, że mężczyzna przestaje całkowicie odczuwać przyjemność ze stosunku. Natężenie doznań będzie po prostu mniejsze. Środki tego rodzaju dostępne są również w formie tabletek, które zapewniają jednocześnie mocną erekcję.

Prezerwatywy na opóźnienie wytrysku

Sprawdzony sposób na dłuższy seks to także zastosowanie prezerwatyw. Zdecydować można się na te klasyczne, jak i zawierające w środku specjalny żel. Prezerwatywy nie działają wyłącznie antykoncepcyjnie. Zmniejszają też odczucia w czasie penetracji, a co za tym idzie, stosunek z użyciem prezerwatyw, jest zazwyczaj dłuższy nawet o kilka minut. Lubrykant znajdujący się w ich wnętrzu wykazuje działanie chłodzące. Są jednakże w pełni bezpieczny i nie uczulają ani nie wywołują podrażnień. To dobre rozwiązanie także dla par z długoletnim stażem.

Kiedy można mówić o przedwczesnym wytrysku?

Zdarza się, że zbyt krótki stosunek może być spowodowany problemami z przedwczesnym wytryskiem. Występuje on w przypadku, gdu ejakulacja ma miejsce krócej niż w przeciągu 2 minut od rozpoczęcia penetracji. Polecane są wówczas wspomniane już środki na opóźnienie wytrysku. Konieczna może okazać się przy tym wizyta u specjalisty. Ten problem dotyka przede wszystkim młodych mężczyzn, jednak może występować także u osób dojrzałych.

Jeśli marzy się Wam dłuższy seks, to warto wypróbować opisane powyżej metody. Z ich  pomocą z pewnością osiągnięcie satysfakcję z pożycia, a doznania staną się jeszcze silniejsze. Niekiedy partnerzy muszą się po prostu lepiej poznać i odkryć wzajemne potrzeby. Wtedy zmniejszanie intensyfikacji doznań w określonym momencie nie powinno sprawiać większych trudności.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz